See artikkel puudutab lühidalt veebi suundumusi, ilma milleta vähendab veebisait rakendamise kvaliteeti. Et teada saada, mida me kaotame, kui me töötame, õpime ja arendame, et mitte korrata mineviku vigu.

Animatsioon

Keskendub tähelepanelikult ennast ja on võimas visuaalne tööriist. Et kasutajaid liiga häirida, tuleks animatsiooni kasutada väga ettevaatlikult ja teostada parimal võimalikul viisil.

Flash

Otsingumootorid ei õppinud kunagi Flash-failide skannimist. Jätke see mängude saitidele ja rakendustele, näiteks https://www.kongregate.com

Iframes

Kasulik tööriist sisu sisustamiseks sotsiaalsetest võrgustikest, nagu YouTube või Vimeo videod.

Vektori nupud, ikoonid ja illustratsioonid

Kõik ikoonid ja illustratsioonid peaksid olema ainult vektoris. Probleem on selles, et lemmik WordPress ei toeta veel SVG-kujutisi. Eraldi plugina installimine lahendab probleemi failidega formaadis .svg ära.

Eraldaja

Minimalistliku ja jõhker veebidisaini ajal pööratakse suurt tähelepanu navigatsioonilistele visuaalsetele elementidele, nagu näiteks eraldajatele. Kui saidil on palju teksti, siis on vaja lehekülgede murdmist lihtsamaks lugemiseks. Kui eraldaja on tekstist visuaalselt huvitavam, võib see tunduda kasutajale konfliktina.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Digo Virtuaalsete projektide kaugassistent IT-lahendused ettevõtetele

Log in with your credentials

Forgot your details?