Ma tegin erinevaid disainid: arvutimängud, sport, ilusalongid. Selleks, et olla värske ja moekas, järgisin ma UX disaini suundumusi ja reegleid. Teatud hetkel otsustasin ma teha tööd, mis võitis disainikonkursi, et mitte kuulsaks saada, vaid saada kinnitust, et ma liigun õiges suunas.

Muidugi pidin tegema mitte ainult ilusat disaini, vaid näitama ka saidi suurt konversiooni. Minimalistliku disaini põhimõtted tagavad, et sait on vaba häirivatest elementidest, kaotamata kaootilist teavet. Disain ilma tähelepanuta, tagab, et külastaja tähelepanu saadetakse kõikjal, kus soovite, mis suurendab konversiooni võimalusi.

Hädaolukordade jõu toimimine. Ma otsustasin kõigepealt tähelepanu pöörata selgetele üleskutsetele ja piiratud valikuvõimalustele lisafunktsioonide jaoks. Mõõduka kasutamise ja koos lokanichny disainiga peaks see olema tõhus konversioonimeetod. Kui saadaval olevate valikute arv on väiksem, paraneb külastajate konversioon.

Saidi sisu on vaja lihtsustada nii palju kui võimalik, suunates külastajaid mööda minimaalse vastupanu teekonda ostmisest. Kõikide hõõrdumist põhjustavate sammude eemaldamine ja kasutaja lõpliku ostja vältimine.

Psühholoogia võimu kasutamine inimeste emotsioonide mõistmiseks ja kasutamiseks on suurepärane vahend konversiooni suurendamiseks. Skeemi leidmine, et tagada edukas veebilehe kujundamine, mis toob ettevõtte maksimaalse konversiooni, läbib psühholoogia võimu, et mõista ja kasutada inimese emotsioone.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2019 Digo Virtuaalsete projektide kaugassistent IT-lahendused ettevõtetele

Log in with your credentials

Forgot your details?